eMANAGERI -palvelu

Energiamanageri varmistaa kiinteistösi energiatehokkuuden

Energiamanagerin avulla vertailet kiinteistöjen energiatehokkuutta ja löydät kiinteistömassasta ne kiinteistöt, joissa energiatehokkuutta on mahdollista kehittää. Voit vertailla niin yksittäisiä kiinteistöjä kuin eri kiinteistöryhmiä.

Kirjaudu sisään Energiamanageriin


Rekisteröitymällä palveluumme

  • Hallinnoit useamman kiinteistön tietoja
  • Teet vertailuja isompien kokonaisuuksien kesken
  • Suunnittelet tulevia energiansäästöhankkeita ja niiden kustannusvaikutuksia

 

teksti-korostus.png

Tarvittaessa asiantuntijamme auttavat sinua lähtötietojen ja tulosten luotettavuuden arvioinnissa sekä energiansäästöhankkeen kaikissa vaiheissa.

Ota yhteyttä

 

ota_yhteytta.jpg

Liiketoimintajohtaja
Energiapalvelut
Isto Hietanen
isto.hietanen@assemblin.fi
Puh. 050 469 5495
ota_yhteytta.jpg

Energiatehokkuus ja elinkaaripalvelut
Pekka Semi
pekka.semi@assemblin.fi 
Puh. 050 390 0876
ota_yhteytta.jpg

Kiinteistökehitys, energiatehokkuus
ja elinkaaripalvelut
Pekka Ervasti
pekka.ervasti@assemblin.fi 
Puh. 050 469 7575
ota_yhteytta.jpg

Teollisuuden energiatehokkuus-,
kehitys- ja elinkaaripalvelut
Matti Yliknuussi
matti.yliknuussi@assemblin.fi 
Puh. 050 469 7774
ota_yhteytta.jpg

Kiinteistökehitys, energiatehokkuus
ja elinkaaripalvelut
Janne Aittola
janne.aittola@assemblin.fi 
Puh. 050 385 3347
ota_yhteytta.jpg

Energiatehokkuus ja elinkaaripalvelut Turku
Timo Meri
timo.meri@assemblin.fi 
Puh. 040 128 7072

Kiinnostuitko?

Pyydä tarjous